Zapamatovat
Obchodní podmínky Sledujte Facebook Sledujte Twitter EET a Affilate Slavíme 5 let affiliate programu Danfil

Affiliate program Danfil Jewellery

Nabízíme 2 reklamní kampaně zaměřené na zlaté šperky s drahými kameny a snubní prsteny s provizí 15% z každého nákupu, který se uskuteční z vašich stránek, e-shopu, blogu, či profilu na sociální síti. Spolupracujte s profesionály v oboru šperkařství.

Brilianty.cz

Nabídka briliantových šperků pro všechny věkové kategorie v počtu více než 2500 modelů. 3 vlastní kolekce Danfil DiamondsFilip Horák Jewellery a Colored Gemstones. Kolekce Danfil Diamonds je zaměřena na zlaté šperky s diamanty. Kolekce Filip Horák nabízí zlaté šperky vyráběné tradiční metodou ruční montáže. Kolekce Colored Gemstones je zaměřena na zlaté šperky s drahými kameny jako jsou rubíny, safíry či smaragdy.

Snubní prsteny Danfil

Nabídka více než 230 modelů snubních prstenů. 4 vlastní kolekce Basic, Casting, Exclusive a Eternity. Kolekce Basic nabízí jednoduché zlaté snubní prsteny. Kolekce Casting je zaměřena na náročnější zákazníky. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Kolekce Eternity nabízí trendy snubní prsteny s diamanty. Samozřejmostí jsou rytiny zdarma. Všechny snubní prsteny lze osadit zirkony nebo diamanty dle přání zákazníka.

I v roce 2019 jsme vyplatili partnerům přes 300 000 Kč

Podobně jako v roce 2018 jsme i v minulém roce (2019) našim partnerům vyplatili na provizích více než 300 000 Kč. Partnerům se snažíme pomáhat. Není problém vytvořit banner na míru dle přesného zadání nebo pomoci s vytvořením článku. U nás jsme spolupráci otevření.:)

Proč spolupracovat právě s Danfil Jewellery?

Jsme český výrobce šperků s tradicí od roku 1992. Na českém a slovenském trhu se pohybujeme více než 20 let, a tak velmi dobře víme, co zákazníci chtějí. Nejsme žádní začátečníci nebo přeprodejci. Naší předností je krátká dodací lhůta a vyřízení úprav nebo reklamací. Většinu zboží máme skladem. Našim zákazníkům nabízíme dárek a dopravu včetně dárkového balení zdarma. Vyrábíme také šperky na zakázku.

Další z výhod oproti ostatním podobným partnerským programům je to, že prodáváme pouze po internetu, nemáme v každém větším městě prodejnu, ve které si mohou zákazníci koupit například naše snubní prsteny, proto si s námi můžete opravdu vydělat.

Kdo je naše cílová skupina?

Provozujete stránky nebo blogy pro ženy, muže, děti, o módě, svatební, kosmetice, online magazín, internetový obchod apod.? Tak je pro vás náš partnerský program ideální. Nabízíme zlaté šperky pro všechny věkové kategorie od miminek až po seniory. V našem sortimentu naleznete zlaté prsteny, zásnubní prsteny, snubní prsteny, zlaté náušnice, zlaté a stříbrné přívěsky a dětské náušničky.

Jak se můžete stát našimi partnery?

1. Zaregistrujte se v našem programu a počkejte na schválení. Ohledně schválení vás budeme informovat emailem.

2. Vyberte si XML feed, banner, nebo textový odkaz a umístěte jej na:

  • Web
  • Eshop
  • Blog
  • Facebook, Twitter, Youtube..

V případě umístění banneru či odkazu na váš web je ideální umístění na stránkách s podobným či souvisejícím tématem, v tomto případě tedy téma šperky, módy, svatby, dětské stránky apod.

Nejdůležitější je se nad umístěním zamyslet a vybrat správné místo, napsat kvalitní článek, být trochu kreativní. Pokud vše na začátku správně a nápaditě nastavíte, vrátí se vám to brzy ve výdělku. Rádi vám s nastavením poradíme.

Využít můžete také možnosti emailingu, ale zde je nutné dodržovat zásady SPAMu.

Jak správně propagovat affiliate program?

Připravili jsme pro vás přehledný návod jak správně propagovat affiliate program a získat tak zajímavý příjem - http://www.brilianty.cz/affiliate-program-sperky-s-brilianty/jak-probiha-spoluprace-s-nami/.

Jak to celé funguje?

Pokud na základě vašeho odkazu u nás někdo nakoupí, uvidíte tuto aktivitu okamžitě v Menu - Přehledy. O proběhlé objednávce a její výši vám přijde také e-mail do vaší schránky.

Další informace naleznete na stránce https://www.brilianty.cz/spoluprace

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat na affiliate@brilianty.cz nebo affiliate@danfil.cz

Nová registrace